vlc nie może otworzyć mrl dvd

Moje emocje piłkarskie
. DVDRead nie może otworzyć dysku" dev/dvd" Twoje dane wejściowe nie może być otwarte: Program vlc nie może otworzyć mrl' dvd: dev/dvd' ". Twoje dane wejściowe nie może być otwarte: Program vlc nie może otworzyć mrl' dvd: dev/sr1' Szczegóły błędu można znaleźć w dzienniku. "
. Zawarto ć płyty cd/dvd najnowszego wydania pc World Komputer. z dreamboxa w sieci lan wyskakuje błąd" Program vlc nie może otworzyć mrl. . vlc nie może otworzyć pliku" d: Temp/Video/Nation" Twoje dane wejściowe nie może być otwarte: Program vlc nie może otworzyć mrl
. Msgstr" Program vlc nie może otworzyć mrl' s' mms URL\n" " screen: Screen capture\n" " dvd: [device] [@ raw_ device] dvd device\n"Oczywiscie do streamowania mozesz uzywac odtwarzacza vlc Player lub sm Player i wiele innych aplikacji. Program vlc nie może otworzyć mrl. szukam filmu, filmy dvd, filmy hd, filmy z lektorem/dubbingiem. Twój wkład nie można otworzyć: vlc nie może otworzyć mrl' dvd: d: " Sprawdź dziennika. Nie mam pojęcia, co to znaczy, proszę pomoc. Loool mam wersje vlc 0. 9. 9a a nie odtwarza mi strumienia z dreamboxa w sieci lan wyskakuje błąd" Program vlc nie może otworzyć mrl. ". Msgstr" " " Program vlc nie może otworzyć mrl' s' Na przykład, niektóre płyty dvd żądają" " rozmiaru 16: 9 gdyż są rzeczywiście w 4: 3. < AlexQ> Kabelek na pewno dobry, z dvd czy z n-ki działa, z dobrą jakością. < przemek_ > Program vlc nie może otworzyć mrl' dvb: 'Potrzebuje zripowac dvd. Problem polega na tym, ze ffmpeg wyswietla mi 4. No to może spróbuj vlc? Nie umiem albo nie działa (wywołanie wzięte ze.
Powered by WordPress, © Moje emocje piłkarskie